Jsem lektorka, mentorka, konzultantka a koučka a ráda budu průvodcem na vaší cestě. Zaměřuji se na rozvoj klíčových kompetencí (komunikace a spolupráce; odpovědnost, spolehlivost, myšlení a učení; řešení problémů a tvořivost; samostatnost a výkonnost; zdůvodňování a hodnocení) a osobní rozvoj.

Mou přirozeností je neustále se rozvíjet, hledat a objevovat nové cesty, nacházet řešení zdánlivě neřešitelného, baví mě propojovat poznatky a zkušenosti. Je to naplňující cesta, proto je pro mne stejně smysluplné pomáhat růst i druhým. Je úžasné pozorovat výsledky, kterých dosahují, i emoce, které díky tomu prožívají.

Mezi mé silné stránky patří empatie a schopnost motivovat a do „čtyřlístku“ základních hodnot patří naděje, víra, láska a štěstí. To vše sdílím se svými klienty a naplňuji tak své motto, které jsem si před lety napsala na svůj profil na LinkedIn: “Každý má potenciál k rozvoji – pomáhám lidem růst.” V té době jsem ani netušila, kam až mne toto prohlášení zavede.

K ekonomickému vzdělání a tomu, co mi v praxi fungovalo a stále funguje, jsem si doplnila i vzdělání v magisterském studiu andragogiky a jsem certifikovaný kouč. Při své praxi kouče ctím Etický kodex ICF (International Coaching Federation) a jsem členkou této mezinárodní komunity profesionálních koučů, včetně české sekce ICF ČR.

170+ ODKOUČOVANÝCH HODIN

Co jsem sama vyzkoušela a fungovalo mi v osobním i pracovním životě, to jsem vždy ráda předávala dál – přátelům, kolegům v zaměstnání, na pozici vedoucí oddělení nebo ve stávající roli ředitelky odboru.

> 9 LET VE VEDOUCÍ POZICI

A odtud už byl jen krůček k vedlejší SVČ, při které se věnuji vzdělávání, mentorování, konzultacím a koučování.

Vnímám, že je mnohem efektivnější, když se člověk “provede” problematickou fází tak, aby byl v budoucnu více soběstačný. Velkou součástí mé práce s klienty je tedy i sebepoznání a sebereflexe, aby bylo možné stavět na pevných základech. Nejprve poznat, “jak funguji” a pak rozvíjet to, co je potřeba. Způsob či řešení se vždy najde, to se mi v praxi potvrzuje, u mne i u mých klientů.

Celoživotní rozvoj a vzdělávání považuji za samozřejmost, proto se účastním např. skvělých kurzů či mentoringu u AXIA Management Academy. Jsem také součástí komunity odborníků z oblasti vzdělávání dospělých EPALE a tato platforma mi umožňuje přístup k nejnovějším zprávám, trendům a dokumentům ve vzdělávání dospělých z celé Evropy. 

Za velmi důležitou považuji i podporu a obklopování se stejně naladěnými lidmi – jsem součástí bálintovské skupiny MORAVIA BALINT, která slouží k podpoře individuální koučovací práce a také členkou Katalogu P, což je společenství lidí, kteří se věnují pomoci a podpoře druhých a členkou Klubu podnikatelek ze Zlínska, komunity velmi inspirativních podnikatelek z mého rodného Zlína. Ke členství ve ČMAPM – regionální klub Zlín, tedy Českomoravské asociaci podnikatelek a manažerek působící ve Zlíně, mne mimo jiné přivedlo i jejich heslo “Pomáháme ženám podnikat a růst.”, které “ladí” s mým mottem a je tak dalším krokem k naplňování mého poslání.

Pokud jste dočetli až sem a máte zájem se se mnou setkat na nezávazné úvodní schůzce či využít mé služby, klikněte ZDE.

Těším se na setkání s Vámi.