Jsem lektorka, mentorka, konzultantka a koučka a ráda budu průvodcem na vaší cestě. Zaměřuji se na rozvoj klíčových kompetencí (komunikace a spolupráce; odpovědnost, spolehlivost, myšlení a učení; řešení problémů a tvořivost; samostatnost a výkonnost; zdůvodňování a hodnocení) a osobní rozvoj.

Mou přirozeností je neustále se rozvíjet, hledat a objevovat nové cesty, nacházet řešení zdánlivě neřešitelného, baví mě propojovat poznatky a zkušenosti. Je to naplňující cesta, proto je pro mne stejně smysluplné pomáhat růst i druhým. Je úžasné pozorovat výsledky, kterých dosahují, i emoce, které díky tomu prožívají.

Mezi mé silné stránky patří empatie a schopnost motivovat a do „čtyřlístku“ základních hodnot patří naděje, víra, láska a štěstí. To vše sdílím se svými klienty a naplňuji tak své motto, které jsem si před lety napsala na svůj profil na LinkedIn: “Každý má potenciál k rozvoji – pomáhám lidem růst.” V té době jsem ani netušila, kam až mne toto prohlášení zavede.

K ekonomickému vzdělání a tomu, co mi v praxi fungovalo a stále funguje, jsem si doplnila i vzdělání v magisterském studiu andragogiky a jsem certifikovaný kouč.

150+ ODKOUČOVANÝCH HODIN

Co jsem sama vyzkoušela a fungovalo mi v osobním i pracovním životě, to jsem vždy ráda předávala dál – přátelům, kolegům v zaměstnání nebo i ve své roli vedoucí.

> 8 LET VE VEDOUCÍ POZICI

Postupně mi začalo dávat větší smysl přejít od rad a „řešení problémů za druhé” ke vzdělávání, mentorování, konzultacím a koučování. Dává mi větší smysl, když se člověk “provede” počáteční fází a pak už je schopen převzít postupně zodpovědnost a přicházet s řešením sám, pracovat samostatněji, navrhovat zlepšení… A to je to, co chci předávat dál.